Wyjazd nad morze z dzieckiem po zapaleniu oskrzeli

Co pan doktor uważa o wyjeździe nad morze z 4 miesięcznym dzieckiem tydzień po zapaleniu oskrzeli na tle alergicznym lub wirusowym. Dziecko zachowuje się normalnie.Dziecko było juz drugi raz chore na zapalenie oskrzeli. Wyjazd mamy zarezerwowany od 2 miesięcy, w domu 2 przedszkolaków często chorujących, matka ma niedoczynnośc tarczycy. Jeden pediatra radzi aby nie jechać, drugi wprost przeciwnie ze względu na zmiane klimatu.Jechalibyśmy cała noc, mieszkamy na południu Polski.

Witam. Nie widzę przeciwwskazań do wyjazdu. Przychylam się raczej do opinii że zmiana klimatu może wpłynąć korzystnie na zdrowie dziecka. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze dla dziecka.