Wymioty po wyjściu z odziału immunologii

Witam, Moj syn przebywal na oddziale immunologii w celu sprawdzenia jego odpornosci, poniewaz ciagle chorowal. Jedyne znaki zapytanie: IGE 680 IU/ml norma <60 Sprawnosc fagocytarna 3195 n:6000-10000 Zadnych innych zlych wynikow. Po tym pobycie przeszedl rotawirusa. Po miesiacu ostra ponoc angina z CRP 142. Po wyjsciu ze szpitala wymioty non stop. Odstawilam laktoze. Zrobilam krew na lamblie wynik +.Lekarz kazal powtorzyc za 3 tyg, dzisiaj to zrobilam, dodatkowo morfologie wszystko ok, IGE 936

Witam. Podwyższony poziom IgE najczęściej pojawia się u alergików. Sugeruje przeprowadzenie diagnostyki pod tym kontem.