Wynik anty-TPO i witaminy D a uczucie osłabienia

Witam,mam pytanie ;) od miesiaca jestem uziemiona w domu. jestem ciagle słaba. mam zrobione wszystkie podstawowe badania i jedyne co jest nie w porzaddku to anty TPO 243 witamina d3 T4 11 ( norma 8-17). biore L-tyroksyne ale nadal czuje sie strasznie słabo.co moge zrobic?

Być może ma Pani zbyt małą dawkę L-tyroksyny. Wszystko zależy od wyniku TSH, którego niestety Pani nie podała. Jeśli jest w górnej normie, to może Pani sobie nieco zwiększyć dawkę L-tyroksyny, oczywiście pod kontrolą lekarza. Lekarz powinien Panią dokładnie zbadać, aby określić przyczyny Pani dolegliwości.

Pozdrawiam

Marek Derkacz