Wynik badania moczu w 29-tygodniu ciąży

witam, bardzo proszę o pomoc, jestem w 29 tygodniu ciąży, dzisiaj odebrałam wyniki badań. w badaniu ogólnym moczu (A01) leukocyty przy normie 10 uL u mnie wynoszą 500 uL. natomiast w mikroskopowym osadzie moczu (A19) 20-25 w.p.w. przy normie 0-3 wpw. Dodam, że miesiąc temu wyszło mi leukocytów w oczu 25 uL i 25-30 w.p.w. wizytę u lekarza mam dopiero za kilka dni, bardzo proszę o pomoc

Jeśli od umówionej wizyty dzieli Panią kilka dni może Pani zgłosić się do nocnej opieki lekarskiej po godz 18:00 - najblizszą placówkę znajdzie Pani w internecie. Innym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do izby przyjęć ginekolog- położniczej. W międzyczasie może Pani wykonać posiew moczu.