Wynik badania MR po dwóch operacjach kręgosłupa

witam mam 34lat jestem po dwóch operacjach kręgosłupa przepukliny krążka międzykręgowego l5\s1dwa tygodnie temu robiłam badanie MR na poziomie l5\s1 widoczna jest centralnie -prawoboczna protruzja krążka międzykręgowego wilekosci 4mm która modeluje prawy nerw rdzeniowy l5.Przykręgosłupo stronie prawej na tej wysokości stwierdza się zmiany pooperacyjne bliznowate które zniekształcają worek oponowy i w obrębie prawego schyłka bocznego obejmują nerw rdzeniowy l5.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian modelujących worek oponowych. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.