Wynik badania USG nerki 54-letniej osoby do analizy

co to znaczy z badania USG nerki lekko wrębiaste torebki włókniste są grubsze, miąższ grubości odpowiedniej ? ale usiany/kora nerkowa/ punkcikowatymi zwłóknieniami- zmiany wsteczne?mała torbiel 6 mm płaska w dolnym biegunie nerki lewej na pograniczu miąższ-centrum akustyczne. W prawej nerce w biegunie górnym znaleziono ognisko lite ostro konturowane o wymiarach 15,2x14,5mm wyrażnie brzeżnie polizone. Czy to jest do leczenia, czy tylko taka uroda?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zdecydowanie taki obraz powinien być podłożem do wykonania dodatkowych badań i kontroli nefrologicznej. Pozdrawiam