Wynik CRP a infekcja górnych dróg oddechowych oraz antybiotykoterapia

witam potrzebuje szybkiej odpowiedzi bo nie wiem co robić. Córka miała badana krew jak i mocz, okazało się że CRP ma na poziomie 61,1, pediatra tylko na podstawie obejrzenia gardełka powiedziała ze jest to infekcja górnych dróg oddechowych , przypisała Klacid w dawce 4 ml co 12 h( córka waży 20 kg), poo 3 dawce nie ma żadnej poprawy, córka budzi sie z majakami nocnymi( mimo ze goraczki nie ma), płaczem, woła mnie, nie poznaje dookoła rzeczy , osób...dodatkowo skarży sie na bolący brzuszek...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy wskazują, że dziecko powinien niezwłocznie ocenić lekarz pediatra. Proszę zatem nie zwlekać, tylko udać się na ponowną wizytę! Choć przyczyną opisanych dolegliwości może być infekcja dróg oddechowych, wskazane jest wykluczenie innych, poważniejszych przyczyn.