Wynik rezonansu magnetycznego głowy typu Angio

Witam, odebrałam wynik rezonansu magnetycznego głowy typu Angio. Wszystko jest w normie poza: "Lekko poszerzony zbiornik nadsiodłowy, poza tym przysadka mózgowa w normie" Co oznacza ten wynik, czy może dawać to dolegliwości jeśli tak to jakie? Proszę o interpretację

Piotr Jurczyk

Witam. Przypuszczam, że MR został wykonany z powodu bólów głowy, być może z zaburzeniami widzenia? Opis nie potwierdza ucisku zbiornika na struktury nerwowe. Obraz moim zdaniem kwalifikuje się do kontroli za 3-6 miesięcy. Pozdrawiam.