Wynik RTG kręgosłupa piersiowego 54-letniej osoby do analizy

Odebrałam wynik z rtg kręgosłupa piersiowego. Znaczny stopień pogłębienia kyfozy piersiowej,cechy klinowacenia trzonów piersiowych na szczycie kyfozy,wielopoziomowe dyskopatię,osteofytoza krawędziowa . Nierówne zarysy blaszek granicznych ze sklerotyzacja podchrzestna. Mam duży problem z oddychaniem i bardzo dużym bólem kręgosłupa. Jezeli mogę prosić o pomoc i kierunek leczenia.

Witam serdecznie,

Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego badanie, ortopedy lub neurochirurgia w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.