Wynik tomografii komputerowej klatki piersiowej u 51-letniej osoby

MAM 51 LAT MILALAM ROBIONA TOMOGRAFIE KOMPUTEROWA KLATKI PIERSIOWEJ ZABARDZO NIEWIEM O CO CHODZI A TERMIN WIZYTY U LAKARZA SPECJALISTY MAM ZA MIESIAC NIEWIEM CZY MAM SIE CZYM MARTWIC PONIEWAZ MAM WYNIKI W SEGMENCIE 3 LEWYM GUZEK 4X7 MM ZE ZWAPNIENIAMI NAJWIEKSZY OWALNY WEZEL W PRAWEJ WNECE I PRZED PRAWYM OSKRZELEM GLOWNYM W OSI 7 MM.PLUCA BEZ ZMIAN OGNISKOWYCH W MIAZSZU. PROSZ O ODPOWIED Z GORY DZIEKUJE

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest w tej sytuacji oczywiście konsultacja z lekarzem zlecającym badanie. Jednak tego typu zmiana jest podejrzana i wymaga dalszej diagnostyki. Może być to zmiana pogruźlicza lub guzek o charakterze neoplastycznym.