Wynik TSH a problemy z hormonami

Witam, Pare dni temu odebralam wyniki TSH, wyszło 6.03 mlU/l 0.70-5.97, jestem kobieta, wiek 33 lata. Od około 2 lata mam problem z potliwoscia, strasznie poci mi sie głowa i plecy, czy ten wynik wskazuje na to, że mam problem z hormonami? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może wskazywać na nieprawidłowości hormonalne tarczycy. Wskazane jest wykonanie badania poziomu hormonów tarczycy.