Spadek TSH w kolejnych badaniach

Bardzo proszę o interpretację wyników. Pierwsze badanie TSH z września 2013, tsh wyniosło 6.120 uIU/l, w listopadzie 2.5 mU/l a w styczniu 2014 2.690 uIU/l co to oznacza i skąd takie rozbieżności. Nie miałam dotąd wdrożonego leczenia, wizytę u endokrynologa mam w lutym. Jestem kobietą i mam 21 lat.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem skąd takie rozbieżności. Być może mamy do czynienia z nieprawidłowościami w obrębie tarczycy. Wynik wrześniowy wskazywałby na niedoczynność ale obecne poziomy są w normie.