Wyniki badań markerów nowotworowych

Witam,własnie odebrałam wyniki markerów u mężaJAN lat 62 Ca19-9 =78,29 ;PSA 0,271 i CEA 1,51 oraz moje EWA lat 55(usunieta macica i pęcherzyk) CA125 37,94 Ca 15-3 32,88 , CEA 1,94 Zdaję sobie sprawe że jest beznadziejnie .Prosze o pomoc co dalej, oboje pracujemy i nie ma nigdy czasu na wizyty w zatłoczonych przychodniach. Jak dalej postepować, do jakiego specjalisty brać skierowania i jakie dodatkowo robić badania .Pozdrawiam Ewa

Trudno mi znależć przyczynę beznadziejności, ale z pewnością warto zgłosic się do lekarza, który który te badania zlecał, jaki miał pomusł i czego oczekiwał