Wyniki badania krwi a kolonoskopia

Witam Mam 65 lat. Zrobiłam badania potrzebne do kolonoskopii i trzy wyniki mam poza normą: 1. MCV 90,3 um^3 2. PLT-PLYTKI KRWI 126 10^3/ul 3. PCT 0,110 % Czy powinnam się czegoś obawiać. Kolonoskopie będę miała wykonaną w grudniu br.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ma Pani trochę mało płytek krwi, ale jeśli utrzymują się powyżej 100 tyś nie ma się czym martwić.
Pozdrawiam