Wyniki krzywej glukozowej i insulinowej

Witam. Mam 20 lat, mój lekarz endokrynolog zlecił mi krzywą cukrową i insulinową.Chciałabym się dowiedzieć co oznaczają wyniki badań. Dodam, że mój wzrost wynosi 173 cm a ważę 79 (niedawno jeszcze 84) Krzywa glukozowa 0 min 76 mg/dl [59-110] Krzywa glukozowa 60 min 68 mg/dl [-] Krzywa glukozowa 120 min 68 mg/dl [-] Krzywa insulinowa 0 min 11,3 uIU/mL [<- -29] Krzywa insulinowa 60 min 49,9 uIU/mL [-] Krzywa insulinowa 120 min 48,1 uIU/mL [-]

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza po badaniu oraz poznaniu historii medycznej będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.