Wyniki morfologii a diagnoza białaczki

Witam wizyte mam w przyszłym tygodniu mam pytanie czy takie wyniki mogą wskazywać na białaczke. Erytrocyty 4.16mln/ul hemoglobina 11,9g/dl hematokryt 35.50%krwinki biale eozynofile 0.6% liczba eozynocytow 0,05G/l liczba bazocytow 0.02 G/l Jestem kobieta i mam 23 ;at napisala tylko to co miałam poniżej a tak to reszta jest w normie proszę o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie ma możliwości postawienia rozpoznania białaczki na podstawie wyników morfologii krwi obwodowej. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.