Wypadanie włosów garściami pomimo przyjmowania żelaza i witamin z grupy B

Witam. Mam problem z włosami biore zelazo i witaminy z grupy B a wypadają nadal garściami nie wiem co robić proszę o pomoc .

Witam,

warto byłoby zrobić ogólne badanie krwi i moczu, a także przeanalizować Pani dietę. Być może brakuje w niej np. pełnowartościowego białka lub po prostu energii.
Pozdrawiam

Proszę też zwrócić uwagę na poziom hormonów, szczególnie hormonów tarczycy, często choroby tarczycy objawiają się m.in. wypadaniem włosów.

pozdrawiam
Justyna Marszałkowska-Jakubik
t. 600-376-913
Centrum Dietetyczne Prolinea