Wysokie ciśnienie u 20-latka a kłucie w okolicy żeber

Witam mam 20 lat i moim problemem jest od jakiegoś czasu wysokie ciśnienie , wczesniej piłem duzo napoi energetyzujacych , wieczorami cisnienie siega 110/160 badania krwii nie wykazały zadnych niedoborow tylko THS ma 5.100 a wysokie cisnienie objawia sie u mnie lekkim bólem głowy i rowniez dosyc czesto czuje uklucia miedzy zebrami po lewej stronie rowniez ostatnio bardzo malo spie , lekarz przepisał Atarax 25 mg i Captopril 12.5 mg , prosze mi powiedziec co mam zrobic aby ukłucia ustapily?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest wykonanie ekg, aby wykluczyć sercopochodne przyczy bólu w klatce, prosze udać sie do lekarza.
Pozdrawiam