Występowanie dni płodnych podczas stosowania plastrów antykoncepcyjnych

Czy podczas stosowania plastrów evra są dni plodne i czy podczas 7 dniowej przerwy tydzień bez plastra jestem całkiem zabezpieczona przed ciążą można bezpieczne współżyc

Witam,
przy stosowaniu antykoncepcji nie ma fizjologicznego cyklu więc nie ma dni płodnych.
W przerwie z uwagi na występujące krwawienie nie zaleca się współżyć,a le jest Pani teoretycznie chroniona.