Wzrost wagi po zaprzestaniu ćwiczeń

Około rok temu zrezygnowalam całkowicie ze słodyczy i fast foodow. Z czasem przestałam jeść mięso. Jadłam duzo lecz ćwiczyłam. Gdy przestałam ćwiczyć zaobserwowałam wzrost wagi. Odchudzanie stało sie moja obsesja. Zaczęłam jeść tylko warzywa i trochę owoców. Jadłam ok 600 kcal dziennie. Trwa to od ok 2 miesiecy. Zaczęły mi wypadać włosy i znacznie pogorszył mi sie wygląd. Na szczęście otrząsnęłam sie i prosze o pomoc. Co jeść aby dostarczyć potrzebne substancje i nie miec potężnego efektu jojo?

Dzień dobry,

proszę zgłosić się po pomoc do dietetyka lub psychodietetyka, który doradzi Pani dietę odpowiednio zbilansowaną pod względem zawartości białek, tłuszczów i węglowodanów oraz pozostałych składników. Dieta którą Pani obecnie stosuje, jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia.

Pozdrawiam