Zaburzenia miesiączkowania 4 miesiące po porodzie

Jestem obecnie 4miesiace po porodzie.pierwszy normalny okres po porodzie juz mialam natomiast teraz jest juz 39dni od ostatniego krwawienia i wczorajdostalam bardzo niewielkiego krwawienia a dzis rano bylo to juz tylko plamienie natomiast teraz niema nic jest tylko normalny bialy sluz jak zwykle.co sie dzieje?.prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Istotne jest czy Pani karmi, laktacja może pwoodować zaburzenia miesiączkowania, sugeruje jednak wizyte u ginekologa.