Zaburzenia miesiączkowania i ból jajników

witam mam pytanie ? 14 lutego dostałam okresu a wcześniejszy miałam 17 dni temu który trwał 6 dni . teraz też trwał 6 dni ale 6 dnia jak już myślałam ze to koniec okresu po południu pojawiło się plamienie o kolorze czerwono brązowym z skrzepami to plamienie trwa już 4 dni i dokucza mi ból jajników . Nadmieniam iż biore tabletki antykoncepcyjne wibin mini i biorę je już od 10 miesięcy i było zawsze w porządku miałam regularne okresy .Wizytę u lekarza mam dopiero w środę . co oznacza plamenie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej plamienie jest spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.