Co oznacza zaburzenia miesiączkowania po zażyciu Escapelle?

Dzień dobry mam problem bo zażyłam escapelle mimo iż nie pękła prezerwatywa ani nic z tych rzeczy ale partner się uparł. Po ok. 3-4 dniach bolały mnie piersi I po 7 dniach bolał mnie trochę brzuch i miałam taki słabiutko okres ledwie trzy dni ,później miał być okres 2 lutego lecz go nie było tylko w 5 dzień planowanego okresu zaczęło się plamienie brązowo-czerwono -rożowe to znaczy w tylko godzinach popołudniowych i przez 4-5 dni A zawsze trwał min . 7 dni i na tym koniec . Teraz znowu mnie piersi pobolewają. Co się dzieje z moim organizmem? Zaznaczę ze nigdy nie miałam do czynienia z tabletkami antykoncepcyjnymi ni z taką tabletką trochę się boję . Czy to jest normalne , czy to wrzuci do normy?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli cykl się nie unormuje, konieczna może być wizyta u ginekologa, który Panią zbada i ustali dalsze postępowanie. Pozdrawiam!