Zaburzenia miesiączkowania przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Biorę tabletki anty pierwszy raz,dwa dni temu zaczęłam drugie opakowanie(nie robiłam przerwy)ale od 8dni mam okres!I nie zapowiada się by się skończył.A 14 wrzesnia do 19 chcę nie miec okresu,bo przyjezdża kochany którego widzę pierwszy raz po 2 latach i mam miec pierwszy stosunek,nie chcę się czuć skrępowana bo mam okres,chcę być swobodna.Co mogę zrobić żeby okres mi się skończył szybciej?Poza tym 8 dni to dużo, normalnie mam 5 dni. No i nie dostałam w terminie 20-go tylko teraz.Co mogę zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Połączenie opakowań bez przerwy może skutkować wystąpieniem dodatkowych plamień. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.