Zaburzenia pamięci i koncetracji oraz problemy z oddychaniem u 27-latka chorego na epilepsję

Witam. Mam 27 lat Jestem epileptykiem od 14 lat , od około 3 lat biore depakine i topomax. topiramat mi pomogl ale czuje sie fatalnie : pamiec, koncentracja siadła ,zle sie oddycha,ciśnienie w uszach ,czuje poprostu jakbym stanął w miejscu,nie rozwijam sie inelektualnie,czesto gubie wątek jak z kims rozmawiam.Znajomi mi mowia ze sie na nich obrazilem bo nawet czesc nie mowie,ale jak ja ich nie poznaje, Nie wiem moze ta depakine nie potrzebna albo jakis wspomagacz na pamiec i koncetracje Piotr

takie objawy mogą występować po tych lekach padaczkowych ,które przyjmujesz.Radzę samemu nic nie zmieniać tylko wybrać się do lekarza prowadzącego neurologa