Zaburzenia widzenia w ciemnych pokojach

Niepokoi mnie następująca kwestia, gdy wchodze do ciemnego pokoju i wzrok jest jeszcze nieprzyzwyczajony, kątem oka widzę dość wyraźnie zarysy jaśniejszych przedmiotow. Patrząc na wprost nich wzrok jakby się pogarsza i zarysy ktore widzialem kątem oka znikają. Czy jest powod do niepokoju? Czy to jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać sie do lekarza okulisty, po nbadaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.