Zaczerwienienie i krostka po lewej stronie pochwy oraz ból podczas stosunku

witam. mam 21 lat. od prawie dwoch tygodni po lewej stronie pochwy kolo cewki mam zaczerwienienie, odczuwam bol w tym miejscu zwlaszcza podczas stosunku. Jest to jakby krostka delikatna wielkosci moze 0,5 cm. co to moze byc ?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, taka krostka może być na przykład zapaleniem mieszka przywłosowego- jednak najlepiej będzie skonsultować się z ginekologiem.