Zagrożenie ciąży a samopoczucie

Witam:)jestem w 5 tyg ciazy,bylam na wizycie i lekarz kazal mojemu narzeczonemu liczyc na zegarku oraz patrzac w monitor tetno dziecka (wiadomo moj byl tak przejety ze wynik niebyl rzeczywisty)ale lekarz stwierdzil zagrozona ciaze :( czuje sie dobrze,wymiotuje,mam wrazliwe piersi na ktorych pojawiaja sie zylki ,czy powinnam sie martwic opinia lekarza ktory sam bie zrobil konkretnych badan

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli coś Pania niepokoi radzę skonsutlować się z innym ginekologiem.
Pozdrawiam