Zakończenie karmienia a problemy z estrogenem

Jestem matka 9miesiecznego dziecka. Skonczylam karmienie piersia dwa miesiace temu (ktore i tak bylo tylko czesciowe). Moj okres jeszcze nie wrocil. Oprpcz tego doswiadczam bolesnych stosunkow. Nie jestem w ciazy. Czy to jakis problem z estrogenem?

Niestety ma Pani racje, naczęscie kobiety wracają do siebie dopiero powyżej roku od porodu. Więc pozostaje czekanie lub stosowanie nawilżaczy, żeli itp.