Założenie szwów okołoodbytniczych po zabiegu zakrzepicy

10dni temu miałem wyciętą zakrzepicę okołoodbytniczą (podobno niewielką). Mam założone szwy rozpuszczalne. Przez pierwsze 7dni stosowałem maść antybakt. by nie doszło do zakażenia. W ciągu tych 7 dni przy każdym wypróżnianiu pojawiala się krew i duży ból. Po 7 dniu ilość krwi zmalała, a komfort wypróżniania polepszył. Pytanie zasadnicze - aktualnie mam zakaz uprawiania sportu (bieganie, pływanie, siłownia). Ile czasu potrzeba aby powrócić normalnego trybu życia? Jestem to dla mnie b. wazne

Trudno ocenić jakiego typu zabieg miał Pan wykonywany, po nacięcie zakrzepu brzeżnego odbytu czy też jego wycieciu z reguły nie zakładamy żadnych szwów. Nie ma też ograniczeń w podejmowaniu wysiłku fizycznego.

Nie znam zaawansowania choroby , sposobu,przebiegu ani efektu końcowego operacji-nie mogę więc odpowiedzieć! Proszę omówić te sprawy z operatorem!!! zż