Zaniżone wyniki LYM w morfologii krwi

Witam, właśnie otrzymałam wyniki morfologi. Zaniepokojona jestem LYM które wynosi 1,5 (a norma to 1,5 -3,5) a także BASO 0,02 ( w normie 0,02-0,10) wiem że mieszczą się w normie, lecz jestem tym faktem zaniepokojona. Mam 27 lat, jedyne choroby które mam to atopowe zapalenie skóry i alergia.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik należy ocenić w korelacji z danymi klinicznymi niemniej nie budzi on niepokoju. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem.