Zaostrzenia krawędzi trzonów kręgów C4-C6, będące wyrazem niewielkich zmian zwyrodnieniowych

MRI odcina C. Prosze o interpretacje. Widoczne są zaostrzenia krawędzi trzonów kręgów C4-C6,będące wyrazem niewielkich zmian zwyrodnieniowych.Na poziomie C5/6 Widoczne jest minimalne centralne uwypuklenie krążka międzykręgowego,wielkości około 1mm-bez cech ucisku na korzenie nerwowe.Poza tym nie stwierdza się obecności zmian patologicznych,w tym obrzęku szpiku uwidocznionego kośćca ani patologii wewnątrzkanałowych.

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych.