Zapalenie mięśnia sercowego a frakcja wyrzutowa u 26-letniej osoby

Witam 7 miesiecy temu przeszedlem zapalenie osierdzia z zajeciem miesnia sercowego.na cwile obecna moja frakcja wyrzutowa wynosi 55%,ogolnie czuje sie dobrze.czy jest mozliwe ze z czasem moja frakcja wyrzutowa sie zwiekszy??

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że tak . Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie,