Zapalenie stawów i drętwienie ręki objawami boreliozy

Kleszcza nie pamiętam, rumień nie występował. Objawy zaczęły się pojawiać latem (lipiec). Od 5 miesięcy zaczęłam się źle czuć. Najpierw dostałam zapalenia kaletki w biodrze, zaleczyłam, miałam rehabilitację, następnie zaczęłam czuć chrupanie w karku. Później pojawił się ponownie ból, tym razem w obu biodrach, następnie zapalenie kolana. Wszystko lekarze leczyli oddzielnie, nie ważąc tych objawów w jedną jednostkę chorobową. Następnie zaczęłam odczuwać drętwienie lewej ręki (okol. małego palca). Wykonałam badania w kierunku boreliozy: Test Elisa: IgM 26,6 AU/ml (normy: ujemny 16), wątpliwy 18 - 22, dodatni 22; IgG 5,0 (normy: ujemny 10). Skierowano mnie następnie na Western Blot: IgM ujemny; IgG P30 +; wynik opisany jako wątpliwy. Objawy jednak występują nadal, są mało uciążliwe, biodra bolą jak wcześniej, ale coraz częściej w nocy dokucza mi drętwienie ręki. Proszę o interpretację i poradę.

Witam!
Zapalenie stawów i innych elementów układu ruchu może stanowić obraz boreliozy, ale również innych chorób głównie reumatologicznych. Wyniki skłaniają ku boreliozie, gdyż do rozpoznania nie jest konieczny typowy wywiad, ale warto poszerzyć diagnostykę o choroby układowe. W związku z tym wskazana jest konsultacja reumatologiczna. W tej chwili nic więcej nie można powiedzieć. Proponuję skonsultować problem z reumatologiem i lekarzem chorób zakaźnych. Pozdrawiam serdecznie!