Zaprzestanie stosowania Metocardu a ciśnienie

Zaprzestanie metocardu a cisnieniezazywalam ten lek przez 50 dni raz na dobe 47,5 mg,pozniej tydzien czasu polowe tableki,przz 4 dni 23,75 g i juz nie bralam,czuje się lepiej,czasami nawet slabo,czy moze mi grozic przelm nadcisnieniowy?krewob,tarczyca,ua,echo, w normie

Witam serdecznie! Jeśli ciśnienie krwi jest dobrze kontrolowane innymi preparatami, lub nie ma potrzeby ich przyjmowania, ponieważ ciśnienie jest prawidłowe (<140/90mmHg) nie powinna się Pani obawiać nagłego skoku powodującego tzw. przełom nadciśnieniowy.