Zastrzyki Go On dla nastolatka z bólami kolan

Witam Mój syn ma 17 lat i uprawia sport (wakeboard i snowboard). Ciągle narzeka na ból kolan. Był już na trzech czterotygodniowych turnusach rehabilitacyjnych, które działają tylko na chwilę. Lekarz(z przychodni) zalecił zastrzyki Go on bez aktualnego zdjęcia RTG (mam zdjęcie z 2013 r) i bez żadnych innych badań. Czy te zastrzyki powinny być podawane w tak młodym wieku? A może są lepsze metody leczenia? (oczywiście oprócz rehabilitacji)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ortopedy, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.