Zawroty głowy, mrowienie nóg i ból pleców a naproxen i omeprazole

czy naproxen z omeprazole to dobry lek na zawroty glowy mrowienie w nogach bol plecow nudnosci problemy z chodzeniem zle widzenie badanie rezonans glowy ok co to moze byc mam to od 7 miesiecy a mam do tego anemie i mam zelazo biore od miesiaca nie wiem co mi jest czy to nerwica czy jakas inna choroba zle sie czuje noie mam sily nogi w kolanach ciezkie czuje sie jak bym miala paraliz

Witam! Naproxen jest lekiem przeciwzapalnym, mającym na celu łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Nie zniweluje on jednak zawrotów głowy i problemów z widzeniem. Być może te objawy spowodowane są anemią i ustąpią wraz z jej wyrównaniem. Ból kolan i mrowienie kończyn mogą być natomiast spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Myślę że w tej sytuacji warto zasięgnąć opinii neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.