Zawroty głowy od ponad dwóch miesięcy

Witam od ponad 2 miesiecy mam dziwne zawroty glowy to jest takie uczucie jak bym byla pod wplywem alkoholu dodam ze moge normalnie pisac czytac i chodzic prosze o pomoc

Dzień dobry,
proszę udać się do lekarza rodzinnego. W zależności od podejrzeń, skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty (neurologa, laryngologa, fizjoterapeuty)
pozdrawiam