Zawroty i bóle głowy po operacji kręgosłupa szyjnego

Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego (8 lat temu). Obecnie nasilają się zawroty i bóle głowy oraz ból promieniujący do ręki lewej. czy to może znaczyć, że znowu coś złego dzieje się z moim kręgosłupem? Jeszcze mam jedno pytanie, które dotyczy mojej mamy. Ona ma 74 lata i ogromne dolegliwości bólowe stawów kolanowych. Jest osobą z otyłością II stopnia. Odchudzanie nie wchodzi w grę. Miała już stosowane różne rodzaje leczenia zlecanego przez ortopedę. Pomaga na chwilę. Co jeszcze można zrobić?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że są to objawy związane z chorobą kręgosłupa, jednak aby to potwierdzić niezbędne są badania dodatkowe. Odnośnie Pani mamy, to mam za mało informacji odnośnie jej stanu zdrowia i przebiegu choroby by udzielić odpowiedzi (np. często stosowane przy bólach stawów leczenie NLPZ jest przeciwwskazane w przypadku istnienia niektórych chorób dodatkowych).