Zdrowa i dobrana dieta dla kobiety po 30-tce

chciałbym schudnąć bo mam już dosyć jak to zrobić skutecznie waze 125kg przy wzroście 165

Witam,
nie ma skutecznej diety na schudnięcie i utrzymanie wagi. Jedynym długotrwałym sposobem na zredukowanie tkanki tłuszczowej i później utrzymanie tej wagi jest indywidualnie dobrana dieta, w trakcie której zmienia się nawyki żywieniowe, a póżniej okres stabilizacji, który ma na celu utrzymanie tej wagi i przestrzeganie zdobytych wcześniej zasad zdrowego odżywiania. To jedyny sposób to dobrego samopoczucia i utrzymania wagi.