Zespół jelita nadwrażliwego i otyłość u 46-latka

Nie stać mnie na prywatne wizyty, a jestem otyły. 145kg/ 46 lat. Już raz schudłem 20kg, ale stresy życia codziennego zrobiły swoje. Przypętał się zaspół jelita nadwrażliwego, który mnie wykańcza.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie zawarł Pan konkretnego pytania. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Przy tak dużej otyłości konieczna jest prawidłowo ułożona dieta. Przy zespole jelta nadwrażliwego warto zastosować synbiotyk. Można kupić go w aptece bez recepty. Mam w ofercie stosunkowo tanią ofertę jadłospis on-line. Zapraszam na moją stronę, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

Pozdrawiam