Zgrubienie na otoczce piersi a noszenie stanika

Nigdy nie lubiłam nosić staników sa dla mnie nie wygodne ,jesli juz to zawsze były to sportowe. Obecnie odkąd jestem w ciazy (19 tydz.)nie nosze ich praktycznie wogule . Piersi oczywiście sie powiększają , ale zauważyłam tez zgrubienie na jednej piersi na otoczce . Jest to miękkie ma jakby dziurki , nie boli i z piersi nie wycieka żaden płyn . Dziwne jest to ,ze jak nosze stanik to zmiana znika , formuje sie . Nie wiem co o tym myślec . Czy to moze byc cos poważnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.