Zimne dłonie i zwyrodnienie kręgosłupa

witam,zawsze mam zimne dlonie mimo ze jest cieplo,prawa dlon jak mam na dole to robi sie czerwona.mam zwyrodnienie kregoslupa szyjnego c7,bylam u kardiologa ktory stwierdzil iz mam zdrowe serce,przepisal mi leki ,laktomag b6,polfilin prolongatum.co moze byc przyczyna takich dloni.

Szanowna Pani, objawy, które Pani opisuje mogą mieć również podłoże psychosomatyczne. Pomocna dla Pani byłaby psychosomatoterapia,czyli metody pracy z ciałem oraz pracy z oddechem, jak również refleksoterapia. W Krakowie zapraszam do mojego gabinetu lub do pani dr Elizy Sobuty (http://almedica.pl/).

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej