Złamanie trójskokowe podudzia z tylnym zwichnięciem bloczka kości skokowej

Mam złamanie trójskokowe podudzia z tylnym zwichnięciem bloczka kości skokowej. Założono mi 2 śruby samogwintującą i longeta oraz blaszkę, mija już 6 tydzień jak opuszczę nogę to ona się robi sina kolor powraca jak podniosę.Czy to jest normalne? mam zakaz obciążania ale jak włożę do miski do mycia robi się bordowo-sina.Nie puchnie ale boli udo pod kolanem. Jaką rehabilitację powinnam mieć zastosowaną? Jak długo taka noga się zrasta?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Proszę skonsultować się z prowadzącym lekarzem ortopedą, który oceni, czy nie dochodzi do ucisku naczyń. pozdrawiam.