Zmiany skórne na penisie i białe przebarwienie

Witam, oto mój problem: Zmiany skórne na penisie - w miejscu, gdzie po naciągnięciu napletka skóra jest najbardziej "ściśnięta", pojawiło się coś białego, nie wiem nawet jak to nazwać. Podejrzewam, że to z powodu używania prezerwatyw, wcześniej takiego problemu nie było. Na początku praktycznie niezauważalne, lecz teraz mam wrażenie, że jest tego coraz więcej. Nie boli, nie piecze, w niczym nie przeszkadza, po prostu jest. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany najpewniej mają podłoże infekcyjne. Sugeruję, by zmiany ocenił lekarz podczas bezpośredniej wizyty. Umożliwi to wdrożenie właściwego leczenia.