120 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych w badaniu Holter EKG

3lata tem zopero zesp EBSTEINA lekarz mówi będzie ok ale tak nie jest doktor przy USG mówi operacja się udała a pan tak się czuje bo było zbyt pużno ale do rzeczy odebrałem wynik HOLTERA.EKG w wizytę u doktor mam za 2miesiące. co to znaczy podczas badania zarejestrowano;66734Qrs'ów średni rytmHR WYNOSIŁ70 max rytm 104 min rytmHR48 120pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych 521pobudzeń komorowych 434poj przedw pobudzeń komorowych 5par rytm zatokowy ze średnią częstością70p\min

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, badanie to powinno być ocenione jedynie przez lekarza prowadzącego w oparciu o Pana stan kliniczny i dokładną historię choroby. Lekarz powinien interpretować wynik w całości z uwzględnieniem nie tylko samego podsumowania. Pozdrawiam