Ampułki na jędrne uda

Moim problemem są mało jędrne uda. Jestem dojrzałą kobietą. Sporo się ruszam : basen , marszobiegi, aerobic. Słyszałam, że są ampułki, które zminimalizowały by ten problem/ nie wiem jakie, nie wiem gdzie można by je kupić/ Jestem pielęgniarką, czy sama mogłabym się ostrzykiwać?

Witam są preparaty ujędrniające, mogą zakupić je osoby po przeszkoleniach .Najlepiej udać się do lekarza certyfikowanego, aby mieć pewność ,że zabieg będzie wykonany prawidlowo i nie będzie po nim powikłań.