Antydepresanty a rak piersi

Je$tem chora na raka pier$i / przepra$zam- nie mogę wy$tukać literki $ dlatego wtawiam $/ leczenie dotychcza$owe nie przyno$i $kutków. O$tatnio przeczytałam artykuł w ktorym omówiono wpływ negatywny / wzro$t zachorowalno$ci na raka pier$i/ u kobiet które biora antydepre$anty. Ja biore je od 8 lat . Od cza$u do cza$u pani doktor zmienia je. Czuję $ię dobrze gdy je biorę, ale o$tatnio za$tanawiam $ię czy nie od$tawić?Pro$zę potraktować moje pytanie i udzielić odpowiedzi! DZIĘKUJĘ

Proszę samemu nie odstawiać leku. Lekarz rozważając wszystkie za i przeciw wraz z Panią podejmie decyzję o kontynuacji leczenia.