AQUA SLIM

Witam! Chciałabym się zapytać, czy stosowanie AQUA SLIM jest bezpieczne? Czy po zakończeniu np. 2-tygodniowej kuracji możliwe są jakieś skutki uboczne, czy może to źle wpłynąć na obecną wagę? Chciałabym spróbować jakiegoś dobrego preparatu na odchudzenie i słyszałam sporo pozytywnych opinii właśnie na temat AQUA SLIM. Trochę boję się jednak stosować tego preparatu bez profesjonalnej porady. Czy AQUA SLIM to preparat, który faktycznie działa i może pomóc w utracie zbędnych kilogramów? Nie jestem specjalnie gruba, raczej chodzi mi o wymodelowanie sylwetki, zrzucenie zaledwie kilku kilogramów i taką ogólną poprawę kondycji ciała i skóry. Czy jest szansa, że AQUA SLIM mi w tym pomoże? Wiem, że żaden preparat nie zastąpi odpowiedniej diety i ćwiczeń, ale tak jak mówię - to ma byc jedynie działanie pomocnicze. Warto się zainteresować tym preparatem? Z góry dziekuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Witam,

Najlepiej, jeśli wszystkie pytania odnośnie wspomnianego preparatu zada Pani na stronie producenta.
Po wpisaniu nazwy preparatu w dowolnej wyszukiwarce ukaże się adres strony www producenta.
Może Pani na niej znaleźć adres kontaktowy, na który można kierować pytania.

Wspomniany przez Panią suplement na pewno nie zastąpi diety odchudzającej i ćwiczeń.
Pozdrawiam