Jak stracić 10 cm w łydkach w ciągu pół roku?

Witam, przy wzroście 170 cm ważę około 88 kilogramów. Wiem, że mam nadwagę, ale zaczęłam z nią walczyć. Regularnie chodzę na zajęcia LesMills Body Attack (zajęcia aerobowe z muzyką), także na BodyCombat i BodyPump (ogólne podnoszenie ciężarów, żeby wymodelować ciało). Także chodzę na basen i jestem na diecie niskokalorycznej. Niestety moje łydki mają w obwodzie 45.5 cm, a chciałabym, żeby wynosiły 35.5 cm do lata. Jakie ćwiczenia wykonywać, żeby osiągnąć ten efekt?

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Najlepszą aktywnością fizyczną na wymodelowanie całej sylwetki, a przede wszystkim nóg jest pływanie. Jest to sport ogólnorozwojowy, zwiększa elastyczność ciała i kondycję. Dodatkowo na łydki polecam skakanie na skakance, ćwiczenia na stepperze oraz ćwiczenia z naszej strony - http://portal.abczdrowie.pl/najlepsze-cwiczenia-pilates. Można również zapytać trenera, który na zajęciach z pewnością pokazuje ćwiczenia także na tę partię ciała.

Pozdrawiam